Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowyKlocek [Kwadratowa Masakra 3][sky block][Czarni i Czerwoni]


KubikowPlay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 176.9.44.141:26825

de2zjo.gifTyp Serwera: KM

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10

de2zjo.gifBiala Lista: Tak

de2zjo.gifNether: Nie

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

Podanie na whitelist.

Nick:

Wiek:

Ile grasz w Minecrafta:

Dlaczego Ty:

 

Aktualna Whitelist'a

 

SebQu

Kubik79

EnjoyNinja

marcinek1

HaQuS

Nerwhals

MagisterSP

Sylur352

bartik246

arcanite24

 

 

 

 

 

Oficjalna strona fanów serii Szybcy i wściekli - szybcyiwsciekli.eu

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: EnjoyNinja

 

Wiek:13

 

Ile grasz w Minecrafta: W minecrafta gram od od wersji 1.0 . Tak wiem od niedawna ... Ale po 3-4 h dziennie

:)

 

Dlaczego Ty: Lubię serię z Masakry , i przyznam , że w Minecrfacie moim marzeniem jest

zagranie na takim serwie . Na swój wiek jestem ogranięty , znam ortorafię i całkiem dobrze radze sobie na serwerach typu SkyBlock .

Opublikowano

Moje podanko

Nick:marcinek1

Wiek:14

Ile grasz w Minecrafta: od bety 1.3, 3-5 godzin dziennie

Dlaczego Ty: Jestem doświadczonym graczem Minecraft, w pvp zabiję każdego. Jestem również ogarnięty, znam języki obce i ortografię.

Prosiłbym o dodanie do drużyny czerwonej, jeśli można.

marcin199922.png

Opublikowano

Nick : HaQuS

Wiek : 18

Ile grasz w minecrafta : Od wersji 1.8.1

Dlaczego ja : Spodobała mi się seria kwadratowej masakry i sam bym chciał spróbować zagrać na takim serwerze.

 

@Kiedy wg start serwera?

syghq.png

Opublikowano

Nick:Nerwhals

Wiek:15

Ile grasz w Minecrafta:od wersji alpha : )

Dlaczego Ty:Jestem osoba kreatywna . Chetnie poznam nowe osoby/graczy .I takze spodobala mi sie seria kwadratowej masakry

Przybij Piątke [5] :D

Opublikowano

Podanie na whitelist

Nick: Sylur352

Wiek: 13

Ile grasz w Minecrafta: od 2 lat

Dlaczego Ty:

1. Lubię KM

2. Chciałbym na niej grać

3.Potrafię współpracować

4. Lubię skyblock

Opublikowano

Nick:arcanite24

Wiek:15

Ile grasz w Minecrafta: czasu nie znam ale od początku beta

Dlaczego Ty:Ponieważ szukam serwera typu KM i chcę pobawić się jak i również zawrzeć nowe znajomości

Opublikowano

Nick: KronossPL

Wiek: 13

Ile grasz w Minecrafta: Gdzieś ok.2-3 lata

Dlaczego Ty:Jestem pomocny i sprawiedliwy,umie się zabawić,chętnie nawiązuje kontakt

Opublikowano

Nick: BasketManiak

Wiek: 13

Ile grasz w Minecrafta: 2lata

:D

Dlaczego Ty: Od czego tu zacząć... Ok, więc jestem ogarnięty i nie psuje serwera. Nie lubie ludzi , którzy oszukują i grifują. Mam dużo pomysłow na budowle i dużo innych przydatnych cech.

 

Pozdrawiam BasketManiak

:D

 

 

 

Opublikowano

Nick:ppe

 

Wiek:19

 

Ile grasz w Minecrafta: 1,5 roku

 

Dlaczego Ty:Bo ogarniam,

Proszę o subskrypcje <3

Za subskypcje = Reklama serwera

 

//zakaz reklamownia kanałów YT w sygnach. // TheJeron78

Opublikowano

Nick:szymus3008

 

Wiek:15

 

Ile grasz w Minecrafta:4-5 lat

 

Dlaczego Ty:Lubie serwery kwadratowa masakra i to jeszcze na skyblocku ogarniam i chcialbym nagrywac prosze dodaj

Opublikowano

Podanie na whitelist.

Nick: KoskoPL

Wiek: 13 rocznikowo , pełne we wrześniu

Ile grasz w Minecrafta: 2lata

Dlaczego Ty: Ponieważ Jestem Kreatywny i mam dużo wolnego czasu a teraz będę miał ferie to wiecie nolifee xD

Opublikowano

Podanie na whitelist.

Nick:RastaWielki

Wiek:18

Ile grasz w Minecrafta:Ok. Rok z (przerwami)

Dlaczego Ty: Lubię bardzo mapki typu Sky Block's lubie grac drużynowo:)

Opublikowano

Nick: julogg2

Wiek: 12

Ile grasz w Minecrafta: 1,5 albo więcej

Dlaczego Ty: Lubię grać w mc jak i inne gry. Narazie nie ma gdzie grać. Jestem miły i lubię tego typu serwery. 1 raz na tego typu serwie grałem.

Opublikowano

Nick:kozak4132

Wiek:13

Ile grasz w Minecrafta:Ponad rok (od bety 1.8)

Dlaczego Ty:Lubie pomagać i współpracować z innymi.Szukam serva typu kwadratowa masakra

Opublikowano

Nick: zalesiowy

 

Wiek:15

 

Ile grasz w Minecrafta: 3lata

 

Dlaczego Ty: Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie dlaczego właśnie JA>?O to moja odpowiedź:

 

Szukam serwera w którym będę mógł współpracować z innymi graczami, razem przegrywać i wygrywać.Jestem uprzejmy dla ludzi.Dlatego ja chciałbym zagrać na serwerze Kwadratowy klocek;p. Jestem w stanie grać w obojętnie dobranej drużynie.Znam dobrze języki obce np. Angielski i Niemiecki.

Opublikowano

Nick: kemirry

Wiek: 14 lat

Ile grasz w Minecrafta:od wersji alpha : P

Dlaczego Ty: ponieważ jestem doświadczonym graczem, jestem kreatywny umiem budować, lubię serie KW

i chcę pograć na normalnym serwie z normalnymi ludźmi , a po za tym jestem miłym i ogarniętym

graczem :D

Opublikowano

Nick:Szelt

 

Wiek:14

 

Ile grasz w Minecrafta:2 Lata już będzie :).

 

Dlaczego Ty:Jestem ogarniętym graczem, gram zespołowo, nie griefam, nie kradne, lubie pomagać i lubie serwery takiego typu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...